Balony ozdobne

Balon ozdoba pokoju dziecka- nośnik dobrych wspomnień                                                           

Urządzając pokój dziecka na pierwszym miejscu myślimy o jego potrzebach. Kupujemy wygodne łóżeczko, żeby miało spokojny sen. Mięciutkie kocyki żeby było ciepło i przyjemnie. Ubieramy w nowe ciuszki, żeby czuło się swobodnie i pięknie wyglądało. Oczywiście potrzeby dziecka szczególnie w pierwszych dniach są nadrzędne, ale nie możemy zapominać również o potrzebach mamy. Pierwsze dni po urodzeniu mama spędza głównie w pokoju malucha, albo w sypialni jeśli łóżeczko stoi obok łóżka rodziców. Mama stara się poznać dziecko i reagować na jego potrzeby najlepiej jak potrafi. Tak jak dziecko wszystkiego doświadcza pierwszy raz. Po kilku miesiącach zmiana pieluszki staje się rutyną, ale na początku jest wyzwaniem. Karmienie dziecka w dzień, a szczególnie w nocy jest dość męczące, szczególnie jeśli maluch nie chce później zasnąć. W takiej sytuacji balon ozdoba do pokoju dziecka pomoże przejść przez ten pierwszy trudny moment. Dziecko położone na przewijaku będzie miało rozrywkę w postaci tańczących  nad nim balonów, a mama spokojnie zajmie się zmianą pieluszki. Jednak nic bardziej nie uspokoi dziecka, a szczególnie mamy podczas nocnych karmień jak balony. Mówię to z własnego doświadczenia. Podczas karmienia wpatrywałam się w nie jak zahipnotyzowana i rozmyślałam, jak kiedyś podczas biegania. Kiedy mój maluszek skończył karmić kładłam go do łóżeczka i zasypialiśmy razem, patrząc się na kręcące się nad nami balony. Wchodząc do pokoju i spoglądając na nie dzisiaj przypominam sobie te chwile i nie pamiętam tych trudnych momentów. Gwarantuję, że balon ozdoba do pokoju dziecka będzie dla Ciebie nośnikiem dobrych wspomnień.

 

Ozdobne balony - wyjątkowy prezent z okazji narodzin

Narodziny dziecka w rodzinie zawsze wywołują wiele emocji. To wielkie szczęście dla rodziców jak i całej rodziny. Każdy pragnie pragnie poznać i obdarować nowonarodzonego członka rodziny wyjątkowym prezentem. Jedni chcą podarować dziecku oryginalną pamiątkę , inni stawiają na bardziej praktyczny prezent na narodziny. Ozdobne balony spełniają obie te funkcje. Są niebanalnym prezentem który oczaruje zarówno rodziców jak i maluszka. Pięknie ozdobi pokój, pomoże podczas zasypiania, umili moment zmiany pieluszki i sprawi, że dziecko od pierwszych dni życia zacznie trenować zmysł wzroku. Balony ozdobne do pokoju to prezent wyjątkowy o którym z pewnością będzie mówić cała rodzina. Taki prezent podarowałam mojej siostrze, gdy jej córeczka przyszła na świat. Malutka nie mogła oderwać od nich wzroku, a i jej pierwszy uśmiech powędrował właśnie tam, w kierunku tańczących balonów.


Balony ozdobne do pokoju dziecka – trening wzroku

Mimo ze dziecko od razu po urodzeniu ma bardzo słaby wzrok, to potrafi go skupić na przedmiotach , które są w ruchu. Zatem do trenowania wzroku świetnie sprawdzą się balony. Dziecku od pierwszych dni życia trzeba stworzyć świat pełen ciepła, miłości ale warto tez pobudzić jego zmysły. Balony ozdobne do pokoju dziecka zawieszone nad przewijakiem będą świetnym treningiem. Od początku należy stymulować wzrok dziecka, wtedy zapragnie go używać trzeba go jedynie do tego zachęcić. Zawieszając w pokoju malucha balony rozbudzamy jego ciekawość. Od pierwszych dni zacznie skupiać na nich wzrok, a później zacznie się do nich uśmiechać . Kręcące się balony nad głowa dziecka będą zarówno zabawą jak i nauką.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl